PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36517}
7,6 1 853
oceny
7,6 10 1 1853
6,3 3
oceny krytyków
Bilet powrotny
powrót do forum filmu Bilet powrotny

... że jak dotąd nikt nie pomyślał żeby ten film odkurzyć i wydać na DVD.

Przecież jeżeli potrafi on tkwić w ludzkiej pamięci przez blisko 30 lat, to znaczy, że coś sobą reprezentował. Mam tu na myśli zarówno pomysł, grę aktorską, jak i przesłanie i bez większego ryzyka mogę stwierdzić, że mieści się on z powodzeniem w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich filmów.

Żeby tylko znalazł się ktoś komu by istotnie zależało by to co naprawdę wartościowe wreszcie wyeksponować...

użytkownik usunięty
apollinaires

Mnóstwo wspaniałych polskich filmów ,nie zostało wydane na DVD.
mÓWIE CHOĆBY o moich trzech ulubionych : "Żywot Mateusza" ,"Siekierezada" , "Ćma".
A jeżeli chodzi o ten film , to owszem wspaniała kreacja Anny Seniuk ,ale klimat ogólnie kiepski........

"Żywot Mateusza" ,"Siekierezada" te dwa już są "Ćma" niestety nie

apollinaires

Popieram - wydac i to szybko!!!!!!!!!!, i pytam czy ci ktorzy to moga sa juz tak bogaci ze nie chca zarobic wiecej? A moze tematyka jest zbyt kobieca i dlatego tez uwazaja ze i sprzedaz bedzie nijaka?

apollinaires

Także się dziwię. Jeden z najlepszych polskich dramatów.

apollinaires

no właśnie
w zalewie setek, tysięcy filmów niewiele z nich zostaje w pamięci, daje do myślenia
ja nie mam pamięci do filmów, stąd jest niewiele takich, które mi się utrwaliły, ten właśnie do takich należy
być może było też inaczej - byłem zwyczajnie sporo młodszy, w czasach gdy tych filmów było zwyczajnie mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones