PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 744
oceny
6,8 10 1 157744
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

ma być trzecia część DZIENNIKA BRIDGET JONES
Czy to prawda??

Klaudynciaaa

Też spotkałam się z taką informacją. Dodam jeszcze, że słynną Bridget miała grać Lindsay Lohan...

karoleena

proszeeeeeee nieeeeeeeeeeeee!!! przeciez bedzie tak, jak z nigdy w zyciu, a poza tym III część to jak zwykle przesada. wiem, że poprzednie były fajne, ale możnaby już pozostać przy II częściach :)

użytkownik usunięty
ahcynk

Raczej nie bedzie III czesci bo Helen Fielding zapowiadala ze nie napisze nastepnej ksiazki o Bridget (a nastepna czesc bez ksiazki to by byla lipa...)

ocenił(a) film na 10

Ależ skąd. Helen Fielding już pisze trzecią część, a Bridget dalej będzie grała Renee, więc jest szansa na kolejny sukces kinowy.

karoleena

Na angielskiej wikipedii można dowiedzieć się, że od 2005 roku (tak jak wcześniej w latach 90.) na łamach gezety, Helen Fielding pisała kolejne zapiski Bridget.
SPOILER: Bridget zachodzi w ciąże z Danielem, jednak Mark chciał adoptować dziecko. Ostatecznie Bridget będzie z Cleaver'em (sic!).
KONIEC.
Jak dotąd zapiski te nie ukazaly się jeszcze w formie książki. Jednak jeśli dojdzie do jej wydania, to jest prawie pewne że powstanie film (nie zabija się kury znoszącej zlote jaja). Znalazłam też gdzieś informację, że w dalszej kontynuacji losów Bridget napewno wezmą udział: Renee, Colin i Hugh.

Czekoladowa_2

jeśli to prawda że zajdzie w ciąze z DANIELEM!! to dla mnie wogle nie powinno być 2 częśći... gdyż 3 część jest sprzeczna z 1!!!! nie po to ganiala za rozumem by się puszczać z Danielem jak Marka kocha!...
chyba że ją zgwałcił... to jeszcze zroumiem.

użytkownik usunięty
Klaudynciaaa

III czesc jest o tym, ze Bridget zaszła w ciążę, ale nie jest pewna, ktory z partnerow jest ojcem, bo spała z obydwoma w podobym czasie, czy jaksos tak. Czytalam fragmenty drukowane w Wyskich Obcasach.

użytkownik usunięty
Klaudynciaaa

tutaj przeczytacie więcej: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=99&BackToCategory=6&ShowArticleId=2574 4

Klaudynciaaa

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=35262 << wszystko powinno być jasne ;)

ocenił(a) film na 10
Elfiera

ale trzecia część jest bez sensu.
od drugiej części filmu dzieli już 4 lata, a Colin strasznie
postarzał się. jak to będzie wyglądać.?

ocenił(a) film na 10
Aniass_La_Ct

to bez sensy że podobno w 3 części zajdzie w ciąże i nie będzie wiedziała kto jest ojcem dziecka.
przecież w 2 częśći ożeniła się z Markiem Darcy i go kochałaa.
więc po co miałaby zdradzić go dla takiej szumowiny jak Daniel.?
przecież Brodget wie że on sypia chyba z każdą kobietą i poznała
jego charakter.
Wniosek: Bgidget jest głupia.!!

Aniass_La_Ct

Wiesz, mi sie wydaje ze na tym właśnie opiera sie ciąg powieści o przygodach Bridget ^^ jednak dotychczas była po prostu postacią tak głupiutką, że aż śmieszną. Teraz, przez nakręcenie trzeciej części tylko po to by zgarnąć kasę poprzez przedłużenie serii (jak to lubią Amerykanie) może zmienić nieco mniemanie o tej bohaterce- przynajmniej filmowej. Kurcze, szkoda, że nawet tacy przystojni aktorzy jak Firth muszą się starzeć :)

ocenił(a) film na 10
Elfiera

Nom szkoda że starzeją się.

mogłyby zostać tylko te 2 części.
2 część dobrze się skończyła
i niech tak pozostanie.!

Elfiera

no tak! ale o tym mówiona w grudniu 2006 roku!!! niedługo minie 2 lata a tu ani widu, aniu słychu!...

ale... jak ona mogła zajść w ciąże z Danielem?! głópia czy co?! przecież kochała Marka!!!!!!!!! eee...

Carla

głUpia ;D sorki błędziara ze mnie ;p

nie no! jestem straszne wściekła!!
według mnie!: to chyba raczej będzie 3 część D.B.J. dlatego bo ksiązka - 2 część wskazuje na to że bedzie, skończyło się tak dziwnie. Więc napewno będzie 3 część! i napewno zagraja w filmie wszyscy troje! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones