PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 746
ocen
6,8 10 1 157746
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

dwie piosenki

użytkownik usunięty

Hej wam, Film spoko, wole ksiązke. Kto mi pomoże i powie tytuły dwóch piosenek z drugiej czesci 'pamietnika B.J.' :
1. piosenka kiedy razem z markiem wyszli z jej domu i ona zaczela pisac mu smsa ze za nim juz teskni a on stal za nia?? (co to za piosenka, tyle razy ja slyszalam a nie znam tytułu)
2. i druga piosenka Na koniec filmu jak bridget złapala wiązanke na odnowieniu ślubu jej rodziców
Prosze o odpowiedź... z góry dzieki :)

ocenił(a) film na 10

Pirwsza to Joss Stone - Super duper Love
Druga Will Young - Your love is king
Pozdrawiam:) Kocham ten film:)

użytkownik usunięty
maggie_16

Dzieki sedeczne za tytuły :)
Film naprawde ok :):)

a ja szukam tej piosenki z bójki marka i daniela - chyba nie muszę opisywać sytuacji - kiedy dokładniej to Daniel uciekał wokół fontanny

matrixa

the darkness "i believe in a thing of love"
ja z kolei poszukuje piosenki z momentu kiedy Bbridget po rozstaniu z Markiem idzie przez miasto, pali fajke i spotyka czlowieka z taka tablica na plecach z napisem" koniec swiata sie zbliza" czy cos w tym rodzaju

ocenił(a) film na 10
juz_wymyslilam

I eat dinner (When the hunger's gone) - Rufus Wainwright & Dido

Zna ktoś może tytuł piosenki, którą słychać zaraz po ślubie rodziców Bridget, gdy przewraca się łapiąc bukiet? Zdaje się, że ten sam utwór został użyty jeszcze w którejś z wcześniejszych scen, ale nie pamiętam, gdzie dokładnie (możliwe, że to ten moment, gdy Bridget przedstawia taksówkarzowi swoje kolejne ubiory).

użytkownik usunięty
gemmapirat

tam masz wyżej napisane, ta piosenka to Will Young - Your love is king, ale pierwowzór śpiewała Sade - polecam, bo jest lepsza.

użytkownik usunięty

niektore piosenki były naprawde w porządku. mnie najbardziej podobała się ta która leci, jak Bridget naćpała się grzybkami w tajlandii :)
ale problem w tym, że tych piosenek jest za dużo za dużo za dużo i czułem się czasem jakbym oglądał tvn-owską produkcje :/
nie mogli polowy z nich zastapic jakas fajna muzyka tzw. ilustracyjna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones