PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550879}

Bridget Jones 3

Bridget Jones's Baby
7,1 136 920
ocen
7,1 10 1 136920
5,5 21
ocen krytyków
Bridget Jones 3
powrót do forum filmu Bridget Jones 3

Jestem po wczorajszym seansie. Sam film mi się podobał, jest dobry. Aczkolwiek brakowało mi tego czegoś w nim, co miały dwie poprzednie części. Coś co wyróżniało te filmy z szeregu innych zwariowanych komedii romantycznych. I tego "czegoś" zabrakło mi też w samej głównej postaci. Może sam fakt, że się zestarzała? Nie wiem. W samej Bridget brakowało mi tego czegoś.

Postać Patricka Dempseya też jakoś nie wniosła wiele do tego filmu. Daleko tej postaci do Daniela Cleavera.

Chyba najbardziej pozostał taki sam Mark Darcy :)

ocenił(a) film na 6
__Lara

odnioslam takie same wrazenie, niestety to juz nie ta sama Bridget. Jestem w stanie zrozumiec, ze taki tez byl zamysl tego filmu, kazdy przeciez z czasem sie starzeje i powaznieje. Jednak bardziej bliska mojemu sercu byla mloda wariatka Bridget, taka niepoukladana i przez to niezwykle symaptyczna postac:) Tu troche zabraklo mi tego wszystkiego. Mark Darcy jak zwykle uroczy :)

ocenił(a) film na 7
__Lara

Mam podobne odczucia niestety. Było okej, ale to już nie to samo... Grunt, że happy end :-)

A ten Daniel Cleaver w końcu przeżył czy nie? Bo pod koniec filmu była mowa, że go odnaleźli, ale żywego? Wie ktoś? :-)

Carin

tak wynikało z artykułu w gazecie, która leżała na ławce w ostatniej scenie filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones