PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664897}
5,7 25 904
oceny
5,7 10 1 25904
5,5 22
oceny krytyków
Hardkor Disko
powrót do forum filmu Hardkor Disko

Film - nie pozwala o sobie zapomnieć. Podobnie jak "Big Love" - urzeka tajemniczością i nostalgią, wyczuwalną w każdej sekundzie.. Kino niewątpliwie dla dojrzałych i dość otwartych widzów, zdolnych do (nad)interpretacji. Naprawdę polecam. I choć jestem świeżo po seansie to wiem, że będę do niego powracać.

kamila_emerald

nostalgią? proszę Cię...

kamila_emerald

Nostalgia, dojrzałość...ja rozumiem, że każdy ma swój gust, ale ...Ty dajesz 10/10 filmowi 101 Dalmatyńczyków, masz niemal zerowe poczucie humoru (90% świetnych lub dobrych komedii masz w "nie lubianych"), a jak widać uwielbiasz romantyczne komedie, także made in poland. Litości. Pewnie je sama oglądasz, z kubeczkiem kawy i wśród 100 kotków czy piesków, kobieta "niezależna" (niezaradna), jak masz słoik odkręcić to do sąsiada? Ty bądź otwarta na....świat, niech 1 krokiem będzie nie walenie 10/10 czemu się da, bo jeśli TEN film to dla Ciebie ARCYDZIEŁO (10/10) to współczuje...nie tylko gustu.

ocenił(a) film na 10
janiszczyciel

Odpuść. Dla MNIE ten film zasługuje na 10. Na tym dyskusja powinna się zakończyć. Dziwię się tylko, że marnujesz czas na analizę mojego gustu filmowego, aż tak gruntownie.. Twoją "analizę" mojego życia - pozostawię bez komentarza, bo czegoś tak żałosnego aż odechciewa się komentować..
PS. Od moich zwierząt - wara ;)

ocenił(a) film na 4
kamila_emerald

gdzie ta głębia? no ale fakt... jeżeli ten film stawiasz na równi z Big love to gratuluję gustu :) jedyne co dobre w tym filmie to muzyka

ocenił(a) film na 3
janiszczyciel

To chyba ten typ, gdzie futra z 100 nie kupi, ale za 5000 to bedzie stala w kolejce.

ocenił(a) film na 10
kodyak81

Nie mogłam odpisać wcześniej, bo stałam w kolejce. Rozumiem konstruktywną krytykę, ale tego typu oceny na podstawie jednej wypowiedzi - no gratuluję wyczucia ;).

ocenił(a) film na 3
kamila_emerald

Oj tam. Takie trollo. Olej

ocenił(a) film na 6
janiszczyciel

Abstrahując od tego o czym jest film i temat tej rozmowy...janiszczyciel.. Normalnie rozwaliles mnie ta wypowiedzią hahah normalnie czapki z głów

ocenił(a) film na 6
kamila_emerald

" widzów, zdolnych do (nad)interpretacji."
Wiesz co to jest nad interpretacja? Gdy to robisz przypisujesz danej sytuacji, wydarzeniu itp. cechy lub przemyślenia które są wyłącznie Twoją subiektywną opinią i nie odzwierciedlają rzeczywistości.

Uważasz, że to kino dla dojrzałych widzów? Przepraszam bardzo ale ten film pokazuje zwykłą zemstę jakiegoś psycho emo chłopca, gdzie tu do diaska jest jakiś dojrzały przekaz?!

Jedyne co w tym filmie wartościowe to Jaśmina Polak <3.

kamila_emerald

...A przede wszystkich dla tych którzy lubią nasze polskie kino. Nic po dojrzałości i mądrości kiedy nie przepada się za rodzimym kinem. Ja osobiście nie przepadam i żaden film choćby najwyżej notowany nie zaskarbi mojej uwagi jak amerykańskie, szwedzkie czy duńskie produkcje. (Ostatnio oglądnęłam kilka filmów holenderskich i muszę przyznać, że potrafią kręcić)

kamila_emerald

Jestem ciekaw jakichkolwiek interpretacji tego filmu (nawet i "nad").

Na razie nie znalazłem żadnych. Szukam dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones